DALEŠICKÁ PŘEHRADA

logo Dalešická přehrada - loď

Od 1.1.2012 provozujeme lodní dopravu na Dalešické přehradě. Loď HORÁCKO Vás sveze po celý rok (přehrada v zimě nezamrzá). Od ledna do dubna a v listopadu a prosinci o víkendech vždy ve 13:00 z přístaviště Kramolín na hodinovou vyjížďku. V ostatních měsících pak plujeme po celé přehradě a o prázdninách pak denně. Veškeré informace včetně jízdního řádu najdete na stránkách Dalešické přehrady.
Více ...

DRACI, VĚTRNÍCI a jiné poletuchy

logo OBCHOD DRACI/KITI/KITING

Prodejnu DRAK najdete v Brně na ulici Bratislavská 50. Najdete zde draky statické, jednošňůrové, delty, draky prostorové, 3D, čínské, také akrobatické draky říditelné dvou, tří a čtyř šňůrové jak pro venkovní i indoor létání. Kiting, powerkiting, kiteboarding, bugging, buggykiting, kitebugging, kitesailing, kitesurfing, snowkiting, grass skiting, skiting, mountainboarding, bodykiting, ... Pokud vám tato slova nic neříkají a chcete vědět co znamenají, podívejte se na naše stránky nebo raději přímo k nám do obchodu. Pokud právě to hledáte, tak tam najdete ještě víc. Mimo to u nás jsou i větrníci zapichovací, visací a další věci do větru.
Více ...

KITECENTRUM - eshop s draky

logo KITECENTRUM eshop

Internetový obchod s nejširší nabídkou draků. Skutečný dračí ráj, kde naleznete draky všech tvarů, barev a velikostí a mnohé další. Můžete si vybrat z jednošňůrových létajících draků případně i řiditelných a akrobatických draků - od naprostých začátečníků až po experty. Pro vyznavače powerkitingu je zde výběr z tažných draků (kite) - komoroví, de-power i nafukovací a další vybavení pro snowkiting, landkiting - buggykiting, mountainboarding i kiteboarding všetně všeho příslušenství. Nebo si vyberte plachetnici na souš - BLOKART. Chcete-li svůj výběr konzultovat či při něm poradit, jsme tu pro vás.
Více ...

BLOKART

logo BLOKART

BLOKART - lehká tříkolka k nám sice přichází až z Nového Zélandu, ale úspěšně se u nás zabydluje. Jezdit se s ní dá na min. ploše 25x11m, takže stačí třeba i tenisový kurt či fotbalové hřiště. A to nás ještě čekají zamrzlé rybníky, jezera a přehrady.
Více ...

REKLAMA A MARKETING

Za téměř dvacetiletou historii jsme sami vyzkoušeli téměř všechny formy reklamy a marketingu. Ne vždy jsme byli s nabízenými službami spokojeni a s úspěchem jsme využili vlastní kapacity a zkušenosti. Proto jsme se rozhodli nabídnout své zkušenosti a znalosti i Vám.

Nabízíme:

  • Analýzu vašich potřeb a požadavků v závislosti na oblast Vašeho působení
  • Nabídka standardních i netradičních způsobů řešení

Organizujeme: konference, semináře, společenské, kulturní i sportovní akce, firemní prezentace, slavnostní rauty a bankety, večírky, párty a další

UBYTOVÁNÍ V IC KRAMOLÍN

LEVNĚ A ČISTĚ se můžete ubytovat přímo v Informačním centru v Kramolíně, 50m od přístaviště lodě HORÁCKO.
K dispozici jsou 3 pokoje pro 4-5 osob.
Vybavení: vybavená kuchyňka, sociální zařízení společné na chodbě, parkoviště, uzamčení kol, ohniště, udírna
Více ...

LYŽÁK JUNIOR

Nabízí výcvik sjezdového lyžování, snowboardingu a snowkitingu pro děti od 6 let, mládež i dospělé.
Výcvik lyžování i snowboardu probíhá podle metodiky MSLS pod dohledem licencovaných instruktorů. Jako novou a mimořádně atraktivní aktivitu můžete zkusit i snowkiting (jízdu za trakčním drakem). Na lyžařském výcviku se podílí i naše členka - medailistka z MS v travním lyžování a reprezentantka ČR Petra Mlejnková.
Více ...