www.aikon.cz

Jak nakupovat

Návratová politika
• Jsme odhodláni k vaší úplné spokojenosti. Předtím, než si budete užívat zásady výměny a vrácení zboží, musíte nás před odesláním zboží vrátit zpět. A ujistěte se, že všechny položky, které nám byly zaslány zpět, musí být v původním stavu, tj. Neopotřebované, upravené nebo vyprané, se všemi značkami připojenými.
• Všechny objednané položky jsou ty správné položky, které vyberete www.gapeveletrhy.cz A pokud vrátíte správné položky k vrácení peněz: všechny vrácené položky podléhají určitému poplatku za opětovné zaplnění. Poplatky za dopravu a manipulaci jsou nevratné.
• Nezapočítáme náklady na dopravu z výnosů nebo výměnu balíčku správných objednávek, budete zodpovědní za náklady na dopravu a manipulaci. Dále doporučujeme, abyste přidali sledování a pojištění pro svou vlastní ochranu, protože nemůžeme být zodpovědní za ztracené zásilky.
• Všechny vrácené zboží by měly být zaslány na adresu, kterou nám zasíláme e-mailem.
Výměny
• Budeme přijímat výměny pro jinou barvu nebo velikost během pouhých 30 dnů od data původního odeslání objednávky. Kontaktujte nás s vaším ID objednávky a jeden vám pomůže. Chcete-li si vyměnit položky do jiného stylu, budete muset vrátit své položky na vrácení peněz * (podle zásady pro vrácení) a umístit novou objednávku pro styl, který upřednostňujete.
• Před odesláním položek zpět. Všechny položky, které nám byly zaslány, musí být v původním stavu, tj. Neopotřebované, upravené nebo vyprané, se všemi značkami připojenými. Opotřebené nebo špinavé předměty se vám vrátí zpět.
• Nezapočítáme náklady na přepravu za výměny, budete zodpovědní za vrácení poštovného a za přepravu a manipulaci s náklady na zaslání vyměněných zásilek zpátky k vám. Kromě toho vám doporučujeme, abyste při odesílání zásilek nám poskytli informace o sledování a pojištění pro vlastní ochranu, protože nemůžeme být zodpovědní za ztracené zásilky. Poplatky za dopravu a manipulaci jsou nevratné.
• Přátelské upozornění: Pečlivě vyberte svůj výrobek a velikost. Pokud chcete zboží vrátit z důvodu vaší nedbalé chyby, musíte platit tam a zpět nákladní dopravu.
Zrušení objednávky
• Zrušení objednávky musí být vyžádáno před odesláním objednávky. bude účtován storno poplatek, což je část z celkové částky objednávky. Protože zpracováváme všechny objednávky co nejrychleji během 6-8 hodin po umístění objednávek, takže po objednávce není vždy možné zrušit objednávku. Doufám, že v tomto klíčovém bodě můžete pochopit. Žádosti o zrušení po odeslání objednávky budou zpracovávány v souladu s našimi zásadami pro vrácení.
Přátelské oznámení - Pokud jste do tří dnů od zadání své objednávky neobdrželi 10místné číslo sledování, mohl by váš e-mailový server zaznamenat jako spam. V tomto případě nás prosím kontaktujte, abychom vám pomohli při sledování objednávek.
zpět